WindBal

Podczas imprez plenerowych należy liczyć się z niespodziewaną zmianą pogody, na którą organizatorzy powinni być przygotowani. Aby zorganizować udany event pod gołym niebem niezbędnym elementem są namioty dmuchane, które pełnią rolę schronienia w przypadku deszczu lub śniegu. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, wytrzymałe i odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych namioty pneumatyczne stanowią także doskonałe miejsce na umieszczenie reklam.

Wiele firm decydując się na bycie sponsorem danej imprezy umieszcza logo swojej firmy na dmuchanych namiotach, aby promować swoją markę i dać możliwość zwiedzających zapoznania się z jej działalnością. Jeżeli szukasz renomowanego producenta dmuchanych namiotów zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez windbal.pl, która od ponad 10 lat prowadzi swoją działalność na terenie całej Polski.

Dodano: 2018-02-19Adres: Wałowa 39
Telefon: 793 834 035
Miejscowość: Tychy
Kod pocztowy: 43-100

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Dodaj Opinie

Użytkownik ongengit napisał:
Produkty od WindBal będą świetnym rozwiązaniem podczas każdej imprezy w plenerze. Jesteśmy zachwyceni faktem, że to właśnie z nimi nawiązaliśmy współpracę.
Data: 2019-12-06 14:51:12
Ocena: 5Z OKOLICY


sample10

Księciunio

sample10

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

sample10

fulloutdoorprintservice© Copyright 2023 - www.ims4young.pl