Używane Kompresory

Osoby poszukujące tanich, wydajnych sprężarek mogą odwiedzić stronę internetową uzywane-kompresory.pl. Przedsiębiorstwo oferuje używane urządzenia rozpoznawalnych w branży producentów. Proponowane modele są dostosowane do potrzeb małych, średnich i dużych zakładów przemysłowych oraz warsztatów samochodowych. Dodatkowo asortyment zawiera również egzemplarze kompaktowe do użytku przydomowego.

W ofercie można znaleźć nowoczesne kompresory łopatkowe, tłokowe, śrubowe oraz pasujące do nich butle na powietrze. Maszyny zostały odnowione przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem, więc wykazują parametry techniczne takie same, jak modele nowe. Więcej informacji na temat urządzeń można znaleźć w opisach. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej.

Warto nabyć używane kompresory od sprawdzonego przedsiębiorstwa. Firma terminowo realizuje zamówienia, dba o klientów i gwarantuje profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Dodano: 2022-05-16Adres: Drogowców 7
Telefon: 883 252 909
Miejscowość: Dębica
Kod pocztowy: 39-200

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Dodaj Opinie

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Z OKOLICY


sample10

MUKK Architektura Wnętrz

sample10

Wędkarz Polski

sample10

Apteka Pod Gwiazdą© Copyright 2023 - www.ims4young.pl