Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Wygoda podczas długich wypadów trekkingowych czy survivalowych to podstawa. Właśnie dlatego sklep fjallraven.trekkersport.com.pl udostępnił linię spodni Fjallraven Karl, które odznaczają się przede wszystkim dużą trwałością, a także zapewniają wygodę i komfort.

Spodnie wykonano z materiału G-1000 Silent, którego główną właściwością jest odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wyposażono je ponadto w szereg kieszeni, również zamykanych na zamek, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie map i innych elementów potrzebnych na wyprawie. Te spodnie o niskim stanie i regularnym kroju dedykowane są przede wszystkim na warunki letnie, a to za sprawą oddychającego materiału. Na uwagę zasługuje również wewnętrzna kieszeń, która pozwala bezpiecznie przechowywać dokumenty. Postaw na spodnie, które zagwarantują wygodę i niemałą funkcjonalność!

Dodano: 2018-06-19Adres: Powstańców Wielkopolskich 12b
Telefon: 61 853 75 32
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 61-895

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Dodaj Opinie

Użytkownik enoupel napisał:
W tym sklepie mamy możliwość zakupienia odzieży i akcesoriów związanych z trekkingiem. Jej podstawową cechą jest wygoda i funkcjonalność - jeśli sobie ją cenisz to wystarczy, że zapoznasz się z ich ofertą.
Data: 2018-08-08 08:59:33
Ocena: 3

Z OKOLICY


sample10

Pozamykaj.pl

sample10

Nova Group Sp. z o.o.

sample10

Winnetoo© Copyright 2024 - www.ims4young.pl