Roteco Wykładziny Obiektowe

Podłoga w obiektach handlowo-usługowych, szkołach, urzędach czy biurowcach powinna być wytrzymała i łatwa w czyszczeniu, dlatego też firma ROTECO wprowadziła do swojej oferty wysokiej klasy wykładziny obiektowe. Proponowane produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, więc z pewnością będą prezentować się dobrze przez długi czas.

Wykładziny antypoślizgowe zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Zastosowanie PCV sprawia także, że czyszczenie podłogi jest szybkie i bezproblemowe. Tworzywo jest odporne na wilgoć i różne zanieczyszczenia. Poza tym asortyment zawiera ekskluzywne płytki dywanowe, które są nie tylko estetyczne, ale i doskonale wyciszają hałasy. Są dostępne w wersji jednokolorowej, wielokolorowej lub z designem linearnym.

Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze odpowiedniego artykułu. Skorzystanie z oferty tego renomowanego przedsiębiorstwa to gwarancja produktów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen i terminowej realizacji każdego zamówienia.

Dodano: 2023-03-13Adres: Ordona 2a
Telefon: 61 652 27 68
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 01-237

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Dodaj Opinie

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Z OKOLICY


sample10

Macromedica Centrum Medyczne

sample10

Dr Natura - Zdrowie z Naturą

sample10

MILOMA Sp. z o.o. | Obieramy.pl© Copyright 2023 - www.ims4young.pl