Patronad Sp. z o.o.

Osoby pragnące zapoznać się z zasadami uzyskania cashbacku za zakupy online mogą skorzystać z oferty dostępnej na stronie net-pocket.com. Podany link to domena serwisu pozwalającego na oszczędzenie części wydanych środków. Użytkownik powinien jednak pamiętać, że zwrotu nie nalicza się za każdy zakup. Można znaleźć na niej m.in. samouczek i dowiedzieć się, jak wykorzystać cashback (np. w Empiku). Właściciel serwisu zachęca także do dokładnego zapoznania się z listą sklepów, które go respektują.

Opublikowany poradnik to napisana zrozumiałym nawet dla laika językiem instrukcja, dzięki której użytkownik szybko się nauczy, gdzie szukać informacji o wysokości zwrotu w danym sklepie (stawki są zwykle zróżnicowane) oraz w jaki sposób przeprowadzić transakcję zakupową, aby otrzymać naliczenie w oczekiwanej wysokości. 

Na serwisie funkcjonuje także strefa najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. Obsługa serwisu zaleca zapoznanie się z publikowanymi tam treściami przed zwróceniem się o pomoc do pracowników.

Dodano: 2022-06-17Adres: Londyńska 25
Telefon:
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 03-921

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Dodaj Opinie

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Z OKOLICY


sample10

Macromedica Centrum Medyczne

sample10

MILOMA Sp. z o.o. | Obieramy.pl

sample10

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć© Copyright 2023 - www.ims4young.pl