Nieruchomości Bułgaria

Firma, wspólnie ze swoimi partnerami, proponuje obsługę klientów w Polsce i w Bułgarii. Starożytna Tracja to mityczna kraina, która w ciągu wieków była sceną wielu wydarzeń, jakie wywarły ogromny wpływ na historię. Decydując się na przyjazd do tego kraju w celach związanych z zakupem nieruchomości, będziesz miał okazję poznać również niezwykłe zabytki i przyrodę, która przyciąga podróżników i inwestorów z całego świata.

Kosmopolityczna Sofia, która była jedną ze stolic Cesarstwa Rzymskiego, to miasto stanowiące nierzadko pierwszy przystanek dla osób przybywających do Bułgarii, aby obejrzeć nieruchomości inwestycyjne z zamiarem ich nabycia. Antyczne zabytki sąsiadują tu z zabudową osmańską, klasycystyczną i socrealistyczną, przypominającą tę, jaka tworzy osiedle MDM czy Muranów w Warszawie.

Pracownicy biura odbiorą cię z lotniska, zapewnią zakwaterowanie, dokonają prezentacji i zagwarantują obsługę transakcji, jeżeli zdecydujesz się na zakup. Na nieruchomoscibulgaria.pl znajdziesz wiele ofert!

 

Dodano: 2022-12-02Adres: Kalwaryjska 90
Telefon: +48 882 945 432
Miejscowość: Kraków
Kod pocztowy: 30-504

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Dodaj Opinie

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Z OKOLICY


sample10

toPROMO Advertising Group

sample10

Gomeo

sample10

ProfesjonalnePrzeprowadzki.net© Copyright 2023 - www.ims4young.pl