HOL-MAX

W dzisiejszych czasach sposobów na holowanie uszkodzonego samochodu jest kilka, a za najpopularniejsze rozwiązanie uznaje się wynajęcie lawety lub autolawety. Różnica między tymi dwoma pojazdami polega przede wszystkim na sposobie doczepienia do auta specjalnej przyczepy. Są one stabilne, a co za tym idzie – bezpieczne. Zostały wyposażone w szereg praktycznych zabezpieczeń, dzięki czemu ryzyko zniszczenia przewożonego samochodu jest równe zeru. Holowanie w Poznaniu to oferta znajdująca się na stronie pomocdrogowa-laweta.pl. Jest to adres przedsiębiorstwa gwarantującego usługi wykonywane na najwyższym poziomie.

Podczas umieszczania auta na lawecie niezbędna okaże się pomoc dwóch osób, które zabezpieczą je przed przypadkowym zsunięciem. Z tego właśnie powodu warto korzystać ze wsparcia specjalistów, którzy mają niezbędną wiedzę oraz duże doświadczenie w tego typu kwestiach. Dzięki temu kierowca ma pewność, że jego auto jest w dobrych rękach i że nie jest narażone na zarysowania oraz inne uszkodzenia wpływające na estetykę.

Dodano: 2019-12-27Adres: Grzybowa 18
Telefon: 665 330 330
Miejscowość: Luboń
Kod pocztowy: 62-030

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Dodaj Opinie

Użytkownik redfrog587 napisał:
Uważam, że HOL-MAX to profesjonaliści jakich mało. Jeśli potrzebujecie pomocy na drodze, to warto zadzwonić właśnie do nich - bez zbędnej zwłoki zajmą się holowaniem pojazdu. :)
Data: 2020-06-01 15:22:52
Ocena: 3Z OKOLICY


sample10

Pozamykaj.pl

sample10

Nova Group Sp. z o.o.

sample10

Winnetoo© Copyright 2023 - www.ims4young.pl