F.U.H. EMILIA

Prowadzisz sklep internetowy i szukasz odpowiedniego miejsca do magazynowania towaru? Szukasz firmy, która zajmie się Twoim magazynem? Obsługa magazynowa sklepów internetowych - taką usługę oferuje zaufana, doświadczona i solidna firma Emilia. Jest to firma, która działa na rynku od 1991 roku i ma grono stałych klientów. Poza obsługą magazynów oferuje wysyłkę prenumeraty,  usługę foliowania i wiele innych.

Na stronie internetowej emiliaservice.pl znajdziesz pełną ofertę. Współpracując z tą firmą, stawiasz na rzetelność, uczciwość i terminowość - takimi wartościami kieruje się firma Emilia. Napisz do konsultantów, którzy w szybki sposób wycenią Twoje zlecenie. Firma ta zajmuje się też zleceniami niecodziennymi, specjalnymi. Z nimi również możesz zgłaszać się do tej firmy. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie internetowej.

Dodano: 2018-05-22Adres: Badylarska 59
Telefon: +48 22 723 01 91
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-236

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Dodaj Opinie

Użytkownik edountede napisał:
Korzystamy z ich usług od dłuższego czasu i muszę przyznać, że współpraca z nimi układa się wzorowo. W naszym przypadku jest to obsługa magazynowa i muszę przyznać, że Emilia ma wysoko zawieszoną poprzeczkę w standardzie obsługi.
Data: 2019-03-27 12:27:46
Ocena: 4Z OKOLICY


sample10

Macromedica Centrum Medyczne

sample10

MILOMA Sp. z o.o. | Obieramy.pl

sample10

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć© Copyright 2024 - www.ims4young.pl