wyprawkowy

Higiena dziecka jest bardzo ważna. Należy dokonywać regularnych kąpieli oraz zmieniać pieluszkę na czas, aby uniknąć podrażnień i nieprzyjemnych dla niemowlaka odparzeń. Trzeba również zwracać dużą uwagę na kosmetyki stosowane do pielęgnacji. Warto wybierać możliwie jak najdelikatniejsze produkty, o naturalnych składnikach, które nie zawierają sztucznych i nieprzyjaznych dla skóry dziecka substancji, które mogą prowadzić do podrażnień lub alergii. 
Podczas kąpieli należy pamiętać też o przygotowaniu miękkiego ręcznika dla dziecka oraz przede wszystkim o tym, aby zapewnić dziecku wodę w odpowiedniej temperaturze. Niemowlęta są znacznie bardziej wrażliwe na zbyt ciepłą lub zbyt zimną kąpiel, dlatego warto zainwestować w dobrej jakości termometr do wody. Szeroki wybór tego typu produktów można znaleźć w sklepie internetowym Wyprawkowy.pl, który specjalizuje się w sprzedaży produktów, ubranek, zabawek i akcesoriów dla dzieci. Odwiedź stronę internetową wyprawkowy.pl i sprawdź już teraz ich ofertę. Na pewno znajdziesz tam wszystko to, czego szukasz do wyprawki dla swojego malucha. 

Dodano: 2018-08-03Adres: Słoneczna 37
Telefon: 512-667-800
Miejscowość: Brzeziny
Kod pocztowy: 95-060

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Dodaj Opinie

Użytkownik Nina Szymańska napisał:
Termometr do wody oferowany na sklepie internetowym jest bardzo funkcjonalny i bardzo się przydaje podczas kąpieli naszego niemowlaka.
Data: 2019-04-18 11:06:53
Ocena: 3Z OKOLICY


sample10

Solcraft Sp. z o. o.

sample10

Travicom.PL

sample10

Xfelgi.pl© Copyright 2023 - www.ims4young.pl