Wident

Współcześnie istnieje wiele sposobów na leczenie bezzębia. Każdemu pacjentowi więc dobry protetyk jest w stanie zaproponować kilka rozwiązań, które będą najlepiej dopasowane do jego uwarunkowań i potrzeb. Jednak jeśli pacjentowi zależy na szczególnym komforcie, naturalności oraz trwałości uzupełnienia, najlepszym rozwiązaniem będą implanty. W Bydgoszczy można je wykonać między innymi w klinice Wident.

Zdecydowanie się na to rozwiązanie jest bardzo dobrym pomysłem, jednak by wszystko było w porządku, a uzupełnienia były estetyczne i trwałe, ważne jest, by wykonać je w renomowanym miejscu. Klinika ta cieszy się dużym uznaniem pacjentów, a jej stomatolodzy implantolodzy mają wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju uzupełnień. Daje to pewność powodzenia zabiegu i jego dobrego efektu.

Dodano: 2018-11-30Adres: Szubińska 93
Telefon: 603 706 323
Miejscowość: Bydgoszcz
Kod pocztowy: 85-001

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Dodaj Opinie

Użytkownik tuctedit napisał:
Według mnie Klinika Wident to bardzo profesjonalna placówka. Tak się składa, że wykonywałem u nich implanty i jestem bardzo zadowolony z efektu, a pracujący tam stomatolodzy to fachowcy z górnej półki. :)
Data: 2019-05-16 12:41:37
Ocena: 3Z OKOLICY


sample10

Jash Technologie Sp. z o.o.

sample10

Gabinet Podologiczny PodoCare-Complex

sample10

Autokasacja U Jacka© Copyright 2019 - www.ims4young.pl