upadlosci-konsumenckie.pl

Wiele osób boryka się z problemami finansowymi. Niekiedy są one na tyle poważne, że mogą doprowadzić do bankructwa. W takim przypadku jedynym dobrym rozwiązaniem wydaje się ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Wiąże się to jednak z pewnymi ograniczeniami i nie każdy wniosek jest rozpatrywany pozytywnie.

Wiele czynników ma wpływ na przyjęcie lub odrzucenia przez wymiar sprawiedliwości wniosku o upadłość konsumencką, a posiadanie lub brak majątku, decydują o tym, jak będzie wyglądać postępowanie i czy dłużnik ma szansę na częściowe lub całkowite umorzenie długu.

Złożyć wniosek może jedynie osoba nieprowadząca działalności gospodarczej, niebędąca członkiem osobowej spółki handlowej. Brak środków na pokrycie kosztów postępowanie nie jest problemem. W takim przypadku syndyk po prostu nie podejmie działań likwidacyjnych lub będą one niewielkie.

Osoby poszukujące porady w zakresie przepisów prawa dotyczących upadłości konsumenckiej mogą skierować się na stronie internetową upadlosci-konsumenckie.pl.

Dodano: 2019-07-24Adres: Szeligiewicza 4
Telefon: +48 793 434 596
Miejscowość: Katowice
Kod pocztowy: 40-074

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Dodaj Opinie

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Z OKOLICY


sample10

Księciunio

sample10

WindBal

sample10

LCK Polska© Copyright 2019 - www.ims4young.pl